TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.02.2016, Në orën: 21:00
Kjo shpallje është shikuar: 3836 herë

Titulli : Audi A6 dizel 3.0 me tabela rks

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2012

Përshkrimi

Audi A6 dizel 3.0 me tabela rks dhe rexhistrim vetura osht ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht me garancjon per qdo send..
Viti 23.12.2011

SHPALLJET TJERA