TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.02.2016, Në orën: 21:17
Kjo shpallje është shikuar: 607 herë

Titulli : karroca

Çmimi : 35 €

Kategoria : Gjëra për fëmijë

Përshkrimi : Shes karrocen dhe eshte e perdorur vetem 5 muaj dhe nuk ka asnje problem

SHPALLJET TJERA