TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 00:47
Kjo shpallje është shikuar: 2016 herë

Titulli : VW Golf 4 1.9 Tdi Dizell 2002 viti 4.650 Euro

Çmimi : 4,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes WW Golf 4 1.9 Tdi viti 2002 me 4 Dyer.

Vetura eshte ne gjendje shum t mire teknike dhe i ruajtur , posedon fellne extra , klim ,abs , airbag,
esp ,karrika me nxemje , i rigjistruar 9 Muaj ,
t gjitha serviset e kryera shitet me qmim t arsyshem.

SHPALLJET TJERA