Seat toledo - shitore.com

TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 12:31
Kjo shpallje është shikuar: 284 herë

Titulli : Seat toledo

Çmimi : 4,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Toledo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 242,000

Motori (kubik) : 2,0 TDI

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shitet vetura Seat Toledo viti I prodhimit 2005 Diesel 2,0 esht ne gjendje shum te Mir teknike esht I ruajtur si mrenda ashtu edhe jasht vetura posedon senzor parkingu karrika me nxemje tempomat derigjus ne timon 2 qelsa ka te kaluara 240000 me liber te servisit vetura posedon te gjitha paisjet dhe te gjitha i funksionojn Nr kontaktues 045288992 Viber +38649288992

SHPALLJET TJERA