TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.02.2016, Në orën: 21:55
Kjo shpallje është shikuar: 526 herë

Titulli : Biciklet

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Biçikleta

Përshkrimi : Biçikletë Conway në gjendje shumë të mirë e ardhur nga Gjermania - posedon Dinamë (drita para dhe mbrapa) - 21 shpejtësi - Frenat i punojn si para ashtu edhe mbrapa - ka edhe kabëll me Çels me dry - është në gjendje të re

SHPALLJET TJERA