TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.02.2016, Në orën: 10:38
Kjo shpallje është shikuar: 1642 herë

Titulli : Passat

Çmimi : 14,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 178,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Passat 2011 bluemotion 2.0 diesel. Gjendje shum te mir, regjistrimi i par ne ks, 10 muaj regjistrim, navigacion, gjama te erresuar, senzora parkingu para dhe mbrapa, komanda ne timon, goma te reja.

SHPALLJET TJERA