TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.02.2016, Në orën: 15:35
Kjo shpallje është shikuar: 301 herë

Titulli : Shes Mercedes GL

Çmimi : 28,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes GL

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160

Motori (kubik) : 3.0

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues

Përshkrimi

Shes Mercedes GL 320 CDI >> Motori 3.2 litra Diesel>> Automatik Tipronik 7 shpejtesi >> 7 ulse >> interieri Lekur te zez >> Viti i prodhimit eshte 2007 >> Xhamat elektronike >> Navigacioni esht i madh >>Ngjyra e Zez metalike >> Sensora para dhe mbrapa >> Kypeki mbyllet me pull elektronike >> Dritat Xenon dhe Bi Xenon ne sistem roboti >> Dritat e Mjeglles me Sensor djathtas dhe majtas me levizje te timonit >> Klimatronik zonal funksional >> ABS , ESP , TEMPOMAT >> Pasqyret palohen >> Karrikat Elektornike sipas deshires >> Fellnet 19 Zoll me goma te reja >> Tani vetura i ka 160000 KM>> Vetura esht shum ne gjendje te regullt dhe gjindet ne Gjermani per Gjdo marreveshje ja u sjellim veturen ne Kosove . Ju faleminderit >> Ju Mirepres >> Verejteje ,,, Ndrime nuk bej >> Kerkoj bleres Serioz

SHPALLJET TJERA