TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.02.2016, Në orën: 22:03
Kjo shpallje është shikuar: 577 herë

Titulli : Shtepi 350+m2 te banushme, 5 ari, Infrastruktur komplet

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 350m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 3

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shtepia gjendet ne rruge te prishtines ne Gjilan ka 5 ari truall ka ma shume se 350 m2 hapseri te shfrytezueshme, infrastruktur komplet rruga e asfalltume, uje bunar dhe ujesjelles, nxemje qendrore, klima, parking per vetura brenda oborrit, kamer per vezhgim, mbrapa shtepis ka disa lloje te pemve gjithashtu tasht eshte duke u rregullu shtrati i lumit qe kalon afer shtepis, e izoluar e ndertuar me material te forte, eshte ne nje lagje te qete shume te mire, vlen te ceket fqinjte jane shume te mire, per info ma shume kontaktoni 044 480 935
Çmimi i volitshem

SHPALLJET TJERA