TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.02.2016, Në orën: 22:30
Kjo shpallje është shikuar: 694 herë

Titulli : Trualli te Ambasada Gjermane ne Prishtine

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Tualli te Ambasada Gjermane ne PRISHTINE .
Shiten 4 ari truall,ne Dragudan,Rruga Azem Jashanica ,te Ambasada e Gjermonies .eshte nje vend adekuat ku mund te ndertoni shtepi apo ndonje objekt tjeter, Ambasad , apo dyqane per biznes ,eshte nje lagje ku i ka afer gjdo gje qe i nevojitet njeriut, Trualli 4 ari , ka edhe 6 ari mbrpa ku mund te perdor per oborr . Ka dalje ne dy rruge para dhe mbrpa .Cmimi eshte sipas marrveshjes. Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr +386 49 404 824 +377 44 404 874 viber . ose ne email add [email protected] Ju Mirpresim

SHPALLJET TJERA