TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.02.2016, Në orën: 23:39
Kjo shpallje është shikuar: 634 herë

Titulli : PUNE NGA SHTEPIA

Paga : 300 €

Kategoria e punës : Internet Shërbime

Lloji i punës : Orar të plotë

Afati i aplikimit, deri më : 30.03.2016

Përshkrimi : Pershendetje.Puna qe ofrohet ketu eshte shume e lehte.Thjesht duhet ti klikoni reklamat ,dhe keshtu beni para.Gjeja e pare qe duhet te beni eshte te regjistroheni , pasi qe regjistroheni duhet te klikoni 'View advertisement' dhe paraqiten disa kutija me ngjyra , i klikoni te gjitha me rend . Nje reklame e klikuar ju paguan 1 cent. Sa me shum reklama klikoni beni me shume para.Ja dhe linku ku duhet te regjistroheni http://www.adfiver.com/?rh=bHVtaQ

SHPALLJET TJERA