TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.02.2016, Në orën: 20:19
Kjo shpallje është shikuar: 523 herë

Titulli : Fasaden izolationen Dullovi GmbH

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi : Dullovi GmbH,kryem këto punë:
Fasad-mrena dhe jasht te ndryshme
Izolacione-mrena dhe jashte.
Grond puc-malter
Knauf-plafonave
Ngjyra te ndryshme-molerei
Dekorime-mrena dhe jashtë.
Punojm edhe me konpenzim me marrveshje.
Qmime,te volitshme,dhe me pervoj pune shum vjeqare jashte shtetit ne zvicer,
Pronari Arsim Dullovi
Tel,044378690- +41764560277 viber ju mirpresim.

SHPALLJET TJERA