TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 13:50
Kjo shpallje është shikuar: 992 herë

Titulli : Renault Scenic 1.9 DCI. Sapo regjistruar ne RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Scenic

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Renault Scenic, 1.9 DCI, sapo doganuar dhe regjistruar. Importuar nga Zvicrra. Posedon: Klimatronic, Abs, Esp, Servo, Tempomat, Boardcomputer, Karrikat gjysem likur, Shiber, Panaram, 9 airbags, Alarm, Centrall, Hapje qendrore, 4 xhama me hapje elektronike, Keyless, Radio CD, Liber servisi me kilometra garantune! Kerri esht ne gjendje shum mir. Per ma shum informata kontaktoni ne ket numer.... 044808009

SHPALLJET TJERA