TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 17:06
Kjo shpallje është shikuar: 480 herë

Titulli : JURIST ME PROVIM TË JURISPRUDENCES

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Ligjore dhe Avokaturë

Përshkrimi : SHERBIME JURIDIKE

PERFAQESIM NE GJYKATA
civile dhe penale

PERFAQESIM PER FIRMA/NDERRMARRJE

00386 49 887 682
00377 44 887 682

DARDAN MORINA

SHPALLJET TJERA