TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.02.2016, Në orën: 20:05
Kjo shpallje është shikuar: 929 herë

Titulli : Gure Dekorativ

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Dekor Shtëpie

Përshkrimi : HISEN COMMERC:
Guret dekorative me efektin e gurit natyror jane te përshtatshëm për fasade të brendshme dhe të jashtme. Te punuara nga materiale të bazuara me çimento te pasuruar me EPS me fraksion, të cilat në mënyrë të konsiderueshme peshojne me pak në krahasim me gurin natyral ose produkte të ngjashme. Me përdorimin e ngjitësve akrylik mund të instalohet mbi stiropor shtepia te izoluara mbi mure me tulla,suvatim. Falë dimenzioneve te sakta të pjesëve te gurve jane shume praktike per punim .Prodhimet jane alternative te mira për ata që janë në kërkim për efekt prej guri natyral, nese nuk keni gjetur ende një zgjidhje për rregullimin e shtepis tuaj: "HISEN COMMERCE" ju bene zgjidhje.

SHPALLJET TJERA