TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 01:01
Kjo shpallje është shikuar: 431 herë

Titulli : SHES

Çmimi : 5,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Zafira

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1.9CDTI

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Spoiler

Përshkrimi

VETURA NE GJENJE SHUME TE MIRE . 1.9 CTI, TEMPOMAT, 6 SHPEJTESI . REXHISTRIM 10 MUAJ SI DHE GOMA TE REJA .BEJ EDHE NDDERRIME

SHPALLJET TJERA