TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 02:03
Kjo shpallje është shikuar: 7392 herë

Titulli : Opel Corsa Me Klim Rks I skaduar

Çmimi : 888 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 1994

Përshkrimi

Shitet Opel Corsa 1.4 Benzin në gjendje shumë të mirë teknike.

Vetura Posedon: Klimë,abs,centrrall,xhamat me pull,hidraulik.

Vetura është e regjistruar Rks por i skaduar dhe ka denim 600€.

Ju mir?presim.. 044 801 101

SHPALLJET TJERA