TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 02:08
Kjo shpallje është shikuar: 2797 herë

Titulli : GOLF 5 2.0 TDI 4MOTION 1 VIT RKS

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

SHES
GOLF 5
2.0 TDI
MODELI HIGHLINE
VITI MODELIT 2005
TERHJEK ME 4 RROTAT 4X4 MOTION
6 SHPEJTESI + R
KLIMATRONIK
XHAMA ELEKTRONIK
PASHQYRE ELEKTRONIKE
ULESE LEKUR DHR ME NXEMJE
TIMON 3 SH
ABS ESP AIRBAG SERVO
FULL
NDRIM NUK BEJM
E REXHISTRUAR 1 VIT NE EMER TONIN
PERKTHIMI BEHET MBRENDA DITES
PER INFO 044954553
APO VIBER 0037745910995
GJINDEMI NE MAXHISTRALEN PRISHTINE FERIZAJ PAS SPITALIT TE ZEMRES DHE SPITALEVE PRIVATE NGJITUR ME RESTAURANT CITY GRILL
ALBNIT

SHPALLJET TJERA