TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 11:46
Kjo shpallje është shikuar: 552 herë

Titulli : (SHITEN) BANESA në Fushë Kosovë (Sipërfaqe të Ndryshme)

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : jo

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shiten Banesat në Fushë Kosovë me Siperfaqe te ndryshme. Lokacioni: afër Shkolles "Mihal Grameno" dhe afër Rrethit në qënder. Banesat janë të gatshme për Banim.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: [email protected]
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim

SHPALLJET TJERA