TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 11:46
Kjo shpallje është shikuar: 677 herë

Titulli : (QIRA) BANES në Dardani, tek Bill Clinton (62m²)

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 62m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Leshohet BANESA me Qira në Dardani, tek Bill Clinton. Kati i 6-të, lifti punon. Sipërfaqja (62m²), por hapësirë te shfrytezuar ka me shume. Renditja: Dhom Dite, 1 Dhom Gjumi, Kuzhin, Koridor, Banjo, Ballkon. Nxemje Qëndrore. E mobiluar dhe Renovuar komplet. Preferohet për Familjar.

- Çmimi 300 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: [email protected]
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim

SHPALLJET TJERA