TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 11:46
Kjo shpallje është shikuar: 531 herë

Titulli : (SHITET) TRUALL në Çagllavicë afër KO-BAKE (5.5 Ari)

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shitet SHTËPI e pa përfunduar dhe TRUALLI në Çagllavicë afër "Fabrika e Bukës dhe Pjekurinave. Në Magjistralen Prishtine - Ferizaj. Perballë PEUGEOT. Siperfaqja (5.5 Ari).

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: [email protected]
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim

SHPALLJET TJERA