TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 01:01
Kjo shpallje është shikuar: 3305 herë

Titulli : Peugeot 607 3.0 V6

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 607

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2002

Përshkrimi

Vetura Posedon keto Opsione : I Klimatizuar , Ka ABS , Senzor , ka Nxemje ne Ulset e pasme dhe te Perparme Pasqyret Elektrike , Airabag , Gomat e Dimrit ,etj.. eshte ne Gjendje te Rregullt , i Posaardhur nga Zvicrra , Numri Kontaktues me Posht , Faleminderit .

SHPALLJET TJERA