TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 01:12
Kjo shpallje është shikuar: 2623 herë

Titulli : Mercedes ML 280 dizel -09 i servisum me gjitha paisje

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 280

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2800

Viti : 2009

Përshkrimi

shes mrercedes ml 280 v6 dizel viti 2009 karrigat me nxemje vetura ban ulje dhe ngritjen lart 4matik senzor para dhe mrapa drita xenon fellne extra18 komandat gjitha vollan full opsione e sapo e servisuar 600euro me te gjitha paisjet pa asni problem vetura ka regjistrim 2016 tel 044/049 224 257

SHPALLJET TJERA