TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 01:21
Kjo shpallje është shikuar: 3525 herë

Titulli : AUDI A6 3.0 TDI -12 FULL EXTRA

Çmimi : 29,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 95,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2012

Përshkrimi

*** AUDI A6 3.0 TDI FULL EXTRA AUTOMATIK-TIPTRONIK
8 SHPEJTSI
RKS
KLIMATRONIK
AIR-MATIC
BLUE MOTION
TEMPOMAT
3 ÇELESA
ABS ESP
SENSOR SHIU
SENSORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA
NAVIGACION
BI-XENONA
KARRIKAT LEKUR KREM
KARRIKAT ME NXEMJE
XHAMAT ELEKTRONIKE
XHAMAT ME NXEMJE
PASQYRET ME NXEMJE
GOMAT E REJA
FELLNA TE BUKURA
ME TE GJITHA SERVISET E KRYME
NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE
FULL EXTRA

Kontakt; 044201003
Viber; +37744201003
ASLLANI

SHPALLJET TJERA