TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 01:24
Kjo shpallje është shikuar: 2051 herë

Titulli : Audi A3 s-line automatik 2.0 dizel -05

Çmimi : 6,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

shes audi automatik tiptronik shpejtesi ne vollon 2.0 dizel viti 2004 modeli 2005 2007 ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike me te gjitha serviset e kryra vetura posedon
regjistrim deri ne korrik 2016
fellne 18 s line
bandash te audis me rrotkapne me goma dimri
automatik tiptronik shpejtesi ne vollon
navi DVD 2 sd card shanzher 6 cd
senzor parking senzora shiu
tempomat
krus kontroll
bord kompjuter
klimatronik
pasqyre antirefleks
karrika lekur me nxemje
mbyllje qendrore
me nje fjal vetura eshte full ekstra
vlen te ceket se NUK eshte hipotek perkthimi behet menjeher te noteri
vetura gjindet te qafa prishtin
+37745897449 + Viber
049795725
045897449

SHPALLJET TJERA