TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 01:46
Kjo shpallje është shikuar: 621 herë

Titulli : Jap banes me qira

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 85m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : i kompletuar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Jap banes me qira ne Emshir ( banesat e arapve ). Banesa ka 2 dhoma , sallon , kuzhin , banjo dhe 2 ballkona .

SHPALLJET TJERA