TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 20:03
Kjo shpallje është shikuar: 1515 herë

Titulli : KIOSK

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Tjetër

Përshkrimi : shes kiosken ne gjendje te rregullt me rrym te instaluar gjersia e saj esht 2.50 cm kurse gjatsia esht 7 metra lartesia 2.40 ka dhe stiropol nermje plekut dhe iverices. iverica edhe e trash 0.2 cm

SHPALLJET TJERA