TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 20:20
Kjo shpallje është shikuar: 787 herë

Titulli : Banes ne Prishtine

Çmimi : 799 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 78m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Jo

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Pershendetje te nderuar e kam kete banes ne shitje nese keni interes mund ta publikoni

Shitet banesa ne lagjen Emshir ne projektin me te mir te kompanis Lesna -kompleksni Blerti

Banesa eshte ne katin e 7 me pamje kah (oborri) parku dhe posedon:
2 dhoma gjumi
1 qendrim ditor
1 banjo
1 kuzhine me tryezari
1 korridor dhe
1 ballkon.
Cmimi: 799 euro/m2 I negociushem

Ne te njejtin vend shitet banesa 60 m/2 qe ka 1
salon me kuzhine
1 dhome gjumi,
1 banjo,
1 korridor dhe
1 ballkon.

SHPALLJET TJERA