TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 23:43
Kjo shpallje është shikuar: 788 herë

Titulli : Opel Corsa 1.4 benzin me klimë

Çmimi : 550 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 1994

Ekstra : ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet Opel Corsa 1.4 benzin në gjendje shumë të mirë teknike.

Vetura posedon: abs,centrrall,xhamat me pull,air back,klimë.

Regjistrimi i skadua dhe e pa qlajmruar qe do te thot? kka denim (600€) .

Ju mirëpresim.. 044 801 101

SHPALLJET TJERA