TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 23:51
Kjo shpallje është shikuar: 379 herë

Titulli : Bmw M3 Me Klimë Rks i skaduar

Çmimi : 700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1993

Përshkrimi

Shitet Bmw M3 1.8 benzin në gjendje shumë të mirë teknike.

Vetura posedon Klimë.

Regjistrimi i skaduar dhe ka denim t? plotë nga viti 2012.

Ju mirëpresim.. 044 801 101

SHPALLJET TJERA