TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.02.2016, Në orën: 22:02
Kjo shpallje është shikuar: 392 herë

Titulli : LOKAL NE SHITJE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 44m2

Banjo: po

Përshkrimi : Lokali gjindet ne afersi te kishes katolike tek lagjja Mulla Jusuf.
Lokali ka siperfaqe 44 meter katror; podrum, katin e par dhe katin e dyt (3) kat.
Posedoj te gjitha dokumentacionet nga kadastra dhe perkthimi behet tek noteri.
Per info shtes na kontaktoni ne keta numra: vala-viber +37744386205 dhe 049750391.

SHPALLJET TJERA