TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 08:45
Kjo shpallje është shikuar: 480 herë

Titulli : Bejme Instalimin E Kamerave dhe rrymes elektrike

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi : Bejme instalimin,montimin e qdo lloj kamerave CCV me vëzhgim kudo ne botë dhe me sistem Android Dhe IOS
Dhe Poashtu Edhe Instalimin E Rrymes elektrike
Nr.
Kontaktues+38649529840


SHPALLJET TJERA