TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 08:49
Kjo shpallje është shikuar: 598 herë

Titulli : banese me qera

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 82m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: po

Mobilimi : po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Leshoj banese me qera 82m2 ne Fushe Kosove afer MOB IN. Gjindet ne katin e IV, posedon liftin, ujesjellsin dhe me pus 24h, eshte teresisht e mobiluar, ka 2 dhoma fjetje, sallonin, shpajzin banjon dhe parking per vetura.Çmimi sipas marrveshjes. 044 425 794

SHPALLJET TJERA