TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 14:33
Kjo shpallje është shikuar: 1071 herë

Titulli : Mercedes ML 400 Diesel FullExtra

Çmimi : 6,350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 400

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 4000

Viti : 2003

Përshkrimi

Mercedes ML 400 FullExtra
AirBag, ESP, ABS, 4x4, Xhamat Elektronik, KlimAtronik,DVD para dhe mas, Navigacion, Karriket Elektrike, Karriket me nxemje, Shiber, Karriket Likur, Navigavion, GPS, Pasqyret Elektrike, FullFullExtra
Regjistrim edhe 4 muaj
Perkthimi behet menjeher
Nuk esht ne hipotek
+37744471553 Viber
045697428

Per te shikuar veturat e tona shkruani 045697428

SHPALLJET TJERA