TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 14:48
Kjo shpallje është shikuar: 3311 herë

Titulli : Opel Corsa C 1.3 CDTI -04

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2004

Përshkrimi

Opel Corsa C 1.3CDTI 2004 Cosmo - Full Extra, në gjendje të shkëlqyer brenda dhe jashtë. 


Viti i prodhimit: 2004 (model 2005)

Modeli/motori: 1.3CDTI (shpenzime shumë të vogla)

Nr. i dyerve: 2/3

Nr. i ulëseve: 5 

Ngjyra: E hirt metalike 

Drita Xenon / elektronike, Klimë funksionale, Goma të reja sport - profil i ngusht dhe fellne 15" origjinal Opel, Gomën rezervë të re, Hapje/mbyllje elektronike me dirigjues/qelës, Hapje/mbyllje elektronike të dritareve, Pasqyre elektronike, Airbag 4x copë, Komanda në timon, CD Radio Player origjinal Opel, Sistem të frenimit ABS dhe EPS, Timon servo me mundësi të levizjes poshtë dhe lart, Dy qelesa etj. 


Interieri shumë i ruajtur dhe i pastër. Brenda nuk është pirë duhan asnjëher! 

Të gjitha serviset dhe ndërrimet e kryera në servis të auturizuar të Opel-it.


- Kontakt vetem permes SMS - 044678427

SHPALLJET TJERA