TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 11:28
Kjo shpallje është shikuar: 1215 herë

Titulli : Bmw 318 diesel 2003

Çmimi : 5,000 €

Cmimi në zbritje : 4900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 275

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes bmw 2.0 diesel modeli 318 facelift viti 2003 ne gjendje shum te mire rexhistrim deri me 26 11 2016 vetura posedon: dy pal fellne 16 me goma dimri dhe 17 me goma vere, tempomat,bord kompjuter,navigation system,klima,telefon, dritaret dhe pasqyrat elektronike dhe me nxemje,shiber,DSC,usb muzik etj.. shkruaj dhe ne viber:+37744103890

SHPALLJET TJERA