TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 22:43
Kjo shpallje është shikuar: 612 herë

Titulli : Shitet banesa e gatshme Per banim.

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 52m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Modern

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : shitet banesa e gatshme Per banim.
Eshte ne katin e -1- eshte e pershtatshme edhe per lokale apo ordinance .
Banesa ka uje nonstop,posedon dhome te pritjes,gjumit,kuzhinen,banjo,korridor dhe teras
Posedon Hapsire parkingu per dy vetura.
Çmim: me mobilje 31 000 Euro,ndersa pa mobilje, me marveshje
Te interesuarit munde te me kontaktoj ne kete nr: Tel 044330096 dhe viber (377)44-330096

SHPALLJET TJERA