TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 22:56
Kjo shpallje është shikuar: 519 herë

Titulli : Shes makine ngarkuese dhe makin terheqese

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Kamiona, Vinça & Eskavator

Përshkrimi : Iveco 29L 10V Daily Iveco i sa po ardhur nga zvicrra , eshte ne gjendje shum te mir teknike , ka mbyllje te centralizuar, viti i leshuarjes ne komunikacion 02.2003.
70.5 kw
Masat e pjeses ngarkuse:
Gjatesia:3.0 m
Gjersia:1.73 m
Lartesia:1.96 m
220000 km 2.3 naftë
Marshi:Manual

SHPALLJET TJERA