TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.02.2016, Në orën: 20:40
Kjo shpallje është shikuar: 409 herë

Titulli : ford mondeo

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Mondeo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 230

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1999

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio

Përshkrimi

Shes vetur en Ford mondeo 1.8 dieselVitit i prodhimit eshte 1999 diesel numer per kontakt 044604175 dhe ne viber +41762159771

SHPALLJET TJERA