TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.02.2016, Në orën: 22:14
Kjo shpallje është shikuar: 550 herë

Titulli : Fiat Ducato 2007

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : shitet kombi fiat dukato dizell 2.2 viti 2007 me 110000km me klim transportues i sapo ardhur nga gjermonia bejm ndrrim me dritare e dyer pllastikes çmimi 5500 ero numri i tel dhe wiber +38649225117 pres blers serioz

SHPALLJET TJERA