TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 14:10
Kjo shpallje është shikuar: 929 herë

Titulli : Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines 65m ²

Çmimi : 110,500 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 65m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : e mobiluar

Përshkrimi : Shitet banesa tridhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe Neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe është në katin e 4-të.

Banesa ndodhet në vendin më të qetë të Prishtinës dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.

Banesa ka këtë renditje : Sallon të madh; Kuzhinë te madhe me trapezari; 2 dhoma gjumi;Koridor të gjatë;Banjo dhe Ballkon/Terasë përgjatë gjithë banesës.

Lifti punon gjithëmonë, qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike.

Banesa është e renovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).

Çmimi: 110.500 € (1700 € per m²)

Kjo banesë në qendrën e ngushtë të Prishtinës ndërrohet me 3 banesa ndërtime të reja (siperfaqe mesatare) në lagje tjera të Prishtinës ( Mati 1,Kalabria,Pejton,Lakrishte etj )

Për informata tjera dhe për të na vizituar mund të na kontaktoni në këta numra telefoni:

Tel/Viber: + 377 044/315-044; + 377 044/666-848; + 377 044-134-915

SHPALLJET TJERA