TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 11:43
Kjo shpallje është shikuar: 1159 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 TDI RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes automjetin golf 5 tdi 1.9 eshte ne gjendje te shkelqyer si mbrenda ashtu dhe jashte .Regjistrim nje vite regjistrimi i dyte ne Kosove . Automjeti posedon klim ,bord kompjuter,tempomat ,kater goma te reja M+S ,servisin e reegullt e ka te kryer para 10 ditesh me nje fjale i kompletuar.Automjeti eshte ne emrin tim petsonal dhe mund te perkthehet menjeher nuk eshte ne hipotek.

SHPALLJET TJERA