TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 12:27
Kjo shpallje është shikuar: 6566 herë

Titulli : Audi A8 3.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Ari

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

Vetura eshte e regjistruar ne rks , regjistrimi i par . Full extra servisin e krym para 1 muaji frena dhe disqe te ndrruara , shtopat LED bi-xenon l, lekur fellne te reja origjinale etj etj

SHPALLJET TJERA