TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 15:34
Kjo shpallje është shikuar: 598 herë

Titulli : fellne

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Tjetër

Përshkrimi : Fellne per audi 80 dhe b4 205.60.R 15
Peugeot 607 225.40.R 18
Gjip opel 235.75.R 17
Mercedes- benz 225.45.R 17
Passat 225.44.R 16

SHPALLJET TJERA