TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 21:09
Kjo shpallje është shikuar: 6753 herë

Titulli : URGJENT GOLF 1 Tdi Sport RKS 11 MUJ

Çmimi : 1,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 1

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 80,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1983

Përshkrimi

OLD TIMER 1983 PER MERAKLI
SHUM I BUKUR SI NE FOTO PRES BLERS SERIOZ
Golfi MOTORI 1.9 TDI Shum tmir Karoserija e bukur
me pak km dhez shum mir nuk hargjon pik ullje fellnet e reja me goma
Ulset dhe ,masken me volan Golf 3 Farat e ri shtopat kristal zi origjinal
Akumulatorin me 2 vit garnacion I servisum me ulje filtera antifriz jabuqica manzhetna mbjatsi motorit posedoj faturem e servisit me daten 15,01,2016 pagesa 157 ev Emer tim personal hipotek nuk asht

SHPALLJET TJERA