TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.02.2016, Në orën: 20:48
Kjo shpallje është shikuar: 530 herë

Titulli : Termo Magnohrom 3.5 Kw- E Re, Me Termostat

Çmimi : 220 €

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : Shitet Termo Magnohrom 3.5 Kw e re, e perdorur vetem dy here. Termo ka termostat dhe eshte ne gjendje perfekte. E pershtatshme per shtepi ose per zyre me ngrohje shume te mire.

SHPALLJET TJERA