TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 14:17
Kjo shpallje është shikuar: 580 herë

Titulli : inkubator 66 vez

Çmimi : 100 €

Kategoria : Aksesorë & Pajisje

Përshkrimi : INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithje, dhe zhurm per vezet dmth vezet rrotullohen ne shkopinj plastik) Kapaciteti 66 veze prodhimi vendor i bazuar ne inkubator Gjerman, i montum me paisje profesionale per inkubator,posedon termostat digjital me 0.1C precizitet gjithashtu posedon hygrometrin apo lageshti matesin digjital dhe shume preciz posedon nxems(grejaq) dhe ventilator per shperndarjen e temperatures dhe lgeshtis,eshte nga mareriali termo i fort, mban lageshti dhe e ruan temperatur.hargjime i ka shume te vogla Hargjinet:nxemsi(grejaq)80 wat prej dites se pare der ne diten e fundit e qeljes hargjon 1 - 1.5euro ky inkubator mbrin temperatur dhe lageshtin adekuate per qeljen,brenda pak kohe. Ka perparesi qe e mbrin lageshti dhe e ruan ate qe kjo oshte shume me randesi tek qelja posaqerisht tri ditet e fundit te qeljes. vezet per inkubator te jen te fresketa nga dita e 2 der diten e 7 kjo eshte rregulla per te gjithat inkubatora. Garancion qe mbrin temperaturen adekuate 37.8 C lageshtin prej 40-90 % rotullimin ne pvc 0-180 shkall. Ju mirepresim 044338869 Viber +38649338863

SHPALLJET TJERA