TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 17:32
Kjo shpallje është shikuar: 8181 herë

Titulli : Golf 5 GT-TDI

Çmimi : 7,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet Golfi 5. RKS edhe 5 muaj regjistrimi i pare ne KS. Viti pridhimit 2004.
Klimatronik (Dual). Bord Kompjuter. Tv . Navigation. Telefon. Shtopat me Lehd. Pasqyret me rrym dhe nxemje. 4 gjamat elektronik. Fellne te bukura e shum tjera siq shifet ne foto. bejm dhe ndrrim qmimi ndrryshon. Tel: 044 146 728. Viber: +377 45 574 151

SHPALLJET TJERA