TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 18:08
Kjo shpallje është shikuar: 3697 herë

Titulli : VW Passat CC 2.0 TDI Sapo Doganuar -11

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Shes passatin cc Gjendje prefekte i sapo Doganuar dhe Regjistruar. Vetura osht 2.0 TDI 103 kw Gjendje prefekte. Ekstra ka Gjysem lekur me shtof ulset me nxemje Klima 2 zonale tronik Pulla timom Shpejcit timon Autohold parkohet vet ka Kameren Mbrapa shihet ne ekran 12 cd Gjamat Mbrapa kollor senzor para mbrapa Senon Big Seno +Robot Senzor te Shiut Lamje te Farav 4 Goma Te Dimrit + 4 Te Veres 100% te Reja me te Gjitha paisjet qe i duhen ni veture Kontakt
Na kontaktoni ne keta numra:
+38649681401
044788315

SHPALLJET TJERA