TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.02.2016, Në orën: 18:09
Kjo shpallje është shikuar: 3568 herë

Titulli : Mercedes E320 CDI RKS (8 Muaj) AVANGARDE -2004

Çmimi : 8,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2004

Përshkrimi

Mercedes E 320 CDI i Regjistruar RKS (8 Muaj) viti i prodhimit 11/2003 posedon: klimatronik dysezonale (funksionale) , airbaga, timon servo, centrall, navigacion DVD TV, karrika te lekures , pasqyre elektronike dhe paluese, ABS , ESP, fellne shum te bukura , 4 goma te reja te dimrit , etjjj nderrim i mundeshem

SHPALLJET TJERA