TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.02.2016, Në orën: 10:21
Kjo shpallje është shikuar: 476 herë

Titulli : N.N.SH MONDI DEKOR

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Ndërtim

Përshkrimi : Kryejm keto pun;fasada termike fasada te mbrenshme dhe te jashtme glet suvatim knauf ngjyra MARRIM EDHE AUTOMJET ME KOMPENZIM PUNE NE BAZ TE MARRVESHJES

SHPALLJET TJERA